+370 460 48105 +370 460 49008 Savitarna

Atliekų tvarkymas

Atliekų surinkimo grafikai

2024 metų Palangos m. komunalinių atliekų išvežimo iš fizinių asmenų grafikas – PIETINĖ PUSĖ (iki Palangos administracinių ribų):

Pietinė pusė
Atliekų tipasSausisVasarisKovas
Mišrios komunalinės atliekos8, 225, 194, 18
Didžiosios atliekos (baldai)376
Žaliosios atliekos22194, 18
Pakuočių atliekos8, 225, 194, 18

2024 metų Palangos m. komunalinių atliekų išvežimo iš fizinių asmenų grafikas – ŠIAURINĖ PUSĖ (iki Šventosios seniūnijos ribų):

Šiaurinė pusė
Atliekų tipasSausisVasarisKovas
Mišrios komunalinės atliekos9, 236, 205, 19
Didžiosios atliekos (baldai)376
Žaliosios atliekos23205, 19
Pakuočių atliekos9, 236, 205, 19

2024 metų Palangos m. komunalinių atliekų išvežimo iš fizinių asmenų grafikas – ŠVENTOSIOS SENIŪNIJA (be sodų):

Atliekų tipasSausisVasarisKovas
Mišrios komunalinės atliekos8, 225, 194, 18
Didžiosios atliekos (baldai)417
Žaliosios atliekos22194, 18
Pakuočių atliekos10, 247, 216, 20

2024 metų Palangos m. komunalinių atliekų išvežimo iš fizinių asmenų grafikas – „BŪTINGĖS” IR „DARBOS” SODAI:

Atliekų tipasSausisVasarisKovas
Mišrios komunalinės atliekos12, 269, 238, 22
Didžiosios atliekos (baldai)417
Žaliosios atliekos26238, 22
Pakuočių atliekos10, 247, 216, 20

Žaliosios atliekos1 surenkamos apvažiavimo būdu grafike nurodytą dieną.

Dėl šakų išvežimo privaloma užsiregistruoti apačioje nurodytu telefonu. Nemokamai išvežamų šakų kiekis neturi viršyti 1 kubinio metro. Po medžių, krūmų kirtimo ar genėjimo susidariusias žaliąsias atliekas būtina susmulkinti ne ilgesnėmis nei vieno metro dalimis ir sukrauti prie įvažiavimo į namų valdą. Po želdynų/želdinių tvarkymo likusios biologiškai skaidžios atliekos (šakos, lapai, žolė, velėna, vaisių krituoliai ir kt.) turi būti sukrautos į žaliosioms atliekoms skirtus individualius konteinerius.

Asmenys, kuriems nesuteikti žaliųjų atliekų tvarkymui skirti konteineriai, gali žaliąsias atliekas dėti į maišus ir išnešti prie įvažiavimo į namų valdą.

Atliekų turėtojai žaliąsias atliekas gali nemokamai perduoti atliekų tvarkytojui UAB „Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras“, nuvežę į Palangos miesto didžiųjų atliekų, antrinių žaliavų, buityje susidariusių pavojingų atliekų surinkimo ir žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelę, esančią Jurgučio g. 13, Joskaudų k., Darbėnų sen., Kretingos r. (tel.: +370 630 08992).

Juridiniai asmenys (organizacijos) sukauptų žaliųjų atliekų tvarkymą organizuoja savarankiškai.

Didžiosios atliekos2 surenkamos apvažiavimo būdu grafike nurodytą dieną iš anksto užsiregistravus apačioje nurodytu telefonu. Nemokamai išvežama iki 3 vnt. Išvežamos atliekos turi būti sukrautos prie įvažiavimo į namų valdą. Palangos miesto gyventojai šias atliekas gali atvežti į UAB „Palangos komunalinis ūkis“ teritorijoje stovintį, šioms atliekoms skirtą konteinerį arba nemokamai perduoti atliekų tvarkytojui UAB „Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras“, nuvežę į Palangos miesto didžiųjų atliekų, antrinių žaliavų, buityje susidariusių pavojingų atliekų surinkimo ir žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelę, esančią Jurgučio g. 13, Joskaudų k., Darbėnų sen., Kretingos r. (tel.: +370 630 08992).

Juridiniai asmenys (organizacijos) sukauptų didelių gabaritų atliekų tvarkymą organizuoja savarankiškai.

Statybines atliekas galima pristatyti į UAB „Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras“ Palangos miesto didžiųjų atliekų, antrinių žaliavų, buityje susidariusių pavojingų atliekų surinkimo ir žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelę, esančią Jurgučio g. 13, Joskaudų k., Darbėnų sen., Kretingos r. (tel.: +370 630 08992).

Vienas Palangos miesto gyventojas (fizinis asmuo) nemokamai gali pristatyti iki 250 kg statybinių atliekų.

Juridiniai asmenys dėl statybinių atliekų išvežimo turėtų kreiptis į tokias atliekas tvarkančias įmones:

Mišrios komunalinės atliekos − tai atliekos, likusios po pirminio atliekų rūšiavimo.

Į buitinių atliekų konteinerius galima mesti:
Asmens higienos reikmenis (skutimosi peiliukai, dantų šepetėliai, kempinės), maisto likučiais užterštą pakuotę ir antrines žaliavas, sauskelnes, tualetinį popierių, servetėles, veidrodžių, krikštolo, keramikos duženas, tapetus, šaltus pelenus.

Į buitinių atliekų konteinerius negalima mesti:
Statybos, gamybinių atliekų, antrinių žaliavų ir pakuočių atliekų, karštų/palaidų pelenų, pavojingų buitinių atliekų, žaliųjų teritorijų tvarkymo atliekų, medikamentų, baterijų, elektros ir elektroninės įrangos atliekų, didelių gabaritų atliekų (baldų, automobilių dalių, padangų ir pan.).

Kitas buityje susidarančias atliekas – naudotas padangas, nebenaudojamą buitinę techniką, pavojingas buityje susidarančias atliekas Palangos miesto gyventojai nemokamai gali pristatyti į UAB „Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras“ Palangos miesto didžiųjų atliekų, antrinių žaliavų, buityje susidariusių pavojingų atliekų surinkimo ir žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelę, esančią Jurgučio g. 13, Joskaudų k., Darbėnų sen., Kretingos r. (tel.: +370 630 08992).

Palangos miesto fiziniai bei juridiniai asmenys dėl elektros ir elektroninės įrangos, baterijų (galvaninių elementų) ir akumuliatorių tvarkymo turi kreiptis į Gamintojų ir importuotojų asociaciją (tel. +370 600 90030).

Informacija ir užsakymai dėl atliekų išvežimo

Gyventojai ir kiti fiziniai asmenys, neturintys atliekų surinkimo konteinerių, gali juos užsisakyti susisiekę su mumis aukščiau nurodytais kontaktais.


1Žaliosios atliekos yra sodų, parkų ir želdynų tvarkymo biologiškai skaidžios atliekos (šakos, lapai, žolė, velėna, vaisių krituoliai ir kt.). Jas griežtai draudžiama mesti į mišrių komunalinių atliekų konteinerį.
2Didžiosios atliekos - tai seni baldai, namų ūkio santechnikos įrenginiai (vonios, kriauklės, praustuvai ir pan.), būsto įrenginiai (seni langų rėmai, durys ir pan.), virtuvės įranga (senos dujinės viryklės ir pan.) kiti dideli namų apyvokos daiktai.
Savitarna

Paslaugų valdymas bei sąskaitų apmokėjimas

Atliekos

Atliekų tvarkymo taisyklės, išvežimas

Daugiabučiai

Daugiaubučių administravimas, renovacija

Autobusų stotis

Vietinės bei tarpmiestinės kelionės, bilietai, siuntos

Laidojimo namai

Ritualinės paslaugos

Bangų fonas