+370 460 48105 +370 460 49008 Savitarna

Palangą apraizgė kilometrai šviečiančių girliandų

Įvairūs, Miestas

Kalėdų ir Naujųjų metų šventėms puošdami Palangą ir Šventosios seniūniją komunalininkai ant miesto medžių išraizgė per 8 km šviečiančių girliandų. Šiemet šventinį laikotarpį Palanga pasitiko naujais akcentais – įvairiomis spalvomis šviečiančiomis daugiabriaunėmis žvaigždėmis.

Ant 15 pagrindinių kurorto gatvių apšvietimo stulpų buvo pritvirtinta beveik 400 šviečiančių dekoracijų.

Kretingos gatvėje, kuria įvažiuojama į miestą, apšvietimo stulpus papuošė tūrinės žvaigždės, o šios gatvės žiedus – daugiabriaunes snaiges atkartojančios apie pusantro metro aukščio šviečiančios kompozicijos. Dar apie 20 tokių snaigių nutūpė centrinėje miesto aikštėje.

Puošti miestą šventėms pradėjome dar lapkričio pradžioje ir užtrukome visą mėnesį„, – apie šventinius rūpesčius pasakojo kurorto bendrovės Palangos komunalinio ūkio direktorius Gediminas Valinevičius.

Daugiausia laiko ir kantrybės miesto komunalininkams prireikė ant medžių kamienų ir lajų raizgant šviečiančias girliandas. Centrinėje Vytauto gatvės dalyje 20 metrų ilgio girliandomis papuošta 150 medžių lajų. Tam prireikė 2 kilometrų ilgio girliandų. Miesto aikštėje, prie kurhauzo, S.Dariaus ir S.Girėno bei Birutės gatvių sankirtoje girliandomis buvo apsukti 20 medžių kamienai. Kiekvienam medžiui panaudota nuo 15 iki 20 girliandų, o bendras jų ilgis siekia 6 kilometrus.

Palangos šventiniu papuošimu rūpinosi Vilniaus bendrovė „Adam Decolight“, o gatvių puošyba kartu su Palangoje ir Šventojoje padabintų Kalėdų eglių instaliacijomis kurortui kainavo 60 tūkst. eurų. Šventiniu laikotarpiu daugiau išlaidų skiriama ir miesto apšvietimui. Prie gatvių apšvietimo prijungtos šventinės dekoracijos elektros energijos sąnaudas padidina penktadaliu.

Savitarna

Paslaugų valdymas bei sąskaitų apmokėjimas

Atliekos

Atliekų tvarkymo taisyklės, išvežimas

Daugiabučiai

Daugiaubučių administravimas, renovacija

Autobusų stotis

Vietinės bei tarpmiestinės kelionės, bilietai, siuntos

Laidojimo namai

Ritualinės paslaugos

Bangų fonas